Городища, кургани і довгі (змієві) вали за течією рр. Псла та Ворскли
Рік
1995
Бібліографічний опис

Наукове видання

Ляскоронський В.Г. Городища, кургани і довгі (змієві) вали за течією рр. Псла та Ворскли. — Вид. 2-ге, репр., доп. / Упорядник Супруненко О.Б. — Полтава: Вид. центр "Археологія" ЦОДПА, 1995. — Препринт, вип. 9. — 56 с.: іл. — Укр., рос. м. — (Управління культури Полтавської облдержадміністрації. Центр охорони та досліджень пам’яток археології управління культури).

© Ляскоронський В.Г., 1907, 1995.
© Коментарі, передмова: Супруненко О.Б., 1995.
© Укладання: Центр охорони та досліджень пам’яток археології управління культури Полтавської облдержадміністрації, 1995.

Бібліографічна анотація

У виданні відтворена репринтно одна з найцікавіших археологічних праць Василя Григоровича Ляскоронського (1859–1928) — відомого українського археолога, історика, нумізмата, уродженця історичної Полтавщини, вихованця Лубенської чоловічої гімназії, присвячена одному з перших описів старожитностей від доби неоліту до пізнього українського середньовіччя на берегах рр. Ворскли і Псла в межах сучасної Полтавської та Сумської областей України. Наведені дані обстежень пам'яток не втратили своєї актуальності і на сьогодні. Видання має коментарі з рядом доповнень та посилань на новітню літературу.

Для археологів, музейників, пам’яткоохоронців та краєзнавців.

Ім'я автора
Ім’я Користувача