Нова збірка «Старожитності Лівобережного Подніпров'я – 2021»

Графіка Юлії Деркач

До Міжнародного дня археології маємо задоволення презентувати вам черговий номер нашого фахового збірника "Старожитності Лівобережного Подніпров'я – 2021".

Цей збірник присвячений ювілею з дня народження уродженця Полтавщини Івана Гавриловича Шовкопляса.

📚Ця збірка стала найбільш багатостраждальною в порівнянні з іншими: початок повномасштабного вторгнення не лише позбавив можливостей фінансування видавничої діяльності, а й відсунув у термінах підготовку матеріалів, їх обробку, верстування, на більш спокійний час.

🤓Незважаючи на всі перепони, завдяки, зокрема, чудовій редакторській роботі Олександра Борисовича Супруненка, нашим авторам, які підготували як тематичні, так і загальні матеріали з найдавнішого минулого Полтавщини та України, Полтавському краєзнавчому музею імені Василя Кричевського, який організував верстування видання, – збірник "СЛП-2021" ви вже можете переглянути на сторінці нашої електронної бібліотеки, завантажити й читати онлайн.

📖 Більше того, усі автори, редактори, і ті, хто приймав участь у підготовці, – отримають і друкований варіант цього видання, видавництво якого незабаром буде здійснене в Харкові (в-во "Майдан").

Зважаючи на те, що уся нинішня видавнича діяльність здійснюється за рахунок залучених сторонніх коштів, тираж буде незначним. ☝️ Тож, якщо хтось із колег захоче замовити й собі 1, 2 а то й 10 таких екземплярів за ціною собівартості, пишіть нам у приватні повідомлення.

жов 17, 2022
46
1
min read