Початок роботи онлайн-бібліотеки

Обкладинка

З радістю готові нарешті повідомити, що на нашому сайті почала повноцінно функціонувати онлайн-бібліотека — https://www.codpa.org.ua/library

Одна з головних цілей створення інтернет-ресурсу нашого закладу була якраз напряму пов’язана з давніми планами зробити якісну, повноцінну й насичену онлайн-бібліотеку на тему археології та історії Полтавщини.

🧐 Що особливого в нашій бібліотеці?

1) маємо на меті зробити найбільш повну електронну бібліотеку наукових та науково-популярних видань з давньої історії нашого краю. І це буде не лише археологія) Але, звісно, це дуже клопіткий та тривалий процес!

2) тут будуть вміщені максимально якісні (за такої можливості) електронні копії видань, що пройшли перевірку на повноту збірок, відсутність дефектів тощо. Кожну книгу ми будемо намагатися не просто «перепостити», а й перевірити на відповідність та ідентичність паперовому оригіналу;

3) користувачі нашого сайту можуть зберігати видання у pdf-форматі;

4) до Ваших послуг — чудово реалізований (на наш скромний погляд 😊) пошук у бібліотеці:

📌 можна здійснювати пошук по прізвищам авторів. Причому їх ініціали — інтерактивні до кожної книги-збірки. Тобто, огляд публікацій автора можна здійснити як вводом прізвища в пошуковий рядок, так і простим натисненням інтерактивного імені;

📌 також можна буде здійснювати пошук за роком, видавництвом, назвою;

📌 що важливо — реалізовано повнотекстовий пошук по усіх полях, у тому числі в текстах pdf файлу! Зі свого особистого досвіду скажу, що це — дуже класно: можна шукати географічні назви, імена, поняття, терміни й т.д.

5) ну й незабаром буде реалізовано окремий функціонал розміщення статей та публікацій, перш за все — наших співробітників, результати пошуку по яким також будуть видаватися.

❗️Наразі у бібліотеці завантажено повний цикл профільного видання Центру «Старожитності Лівобережного Подніпров’я» 2010-2019 рр. Це — різнопланові збірки наукових статей археологів, істориків широкого географічного й тематичноорієнтованого представництва, більшість з яких, звісно, представлена проблемами археології Полтавщини, та їх вивченням і дослідженням.

З почином нас. І Вас) Приємного читання 😉.

кві 22, 2020
19
1
min read