Презентація видань, присвячених дослідженням давньої історії та археології Кременчука та Кременчуцької округи

Графіка Юлії Деркач

Свого часу за археологічними даними Полтаві було встановлено 1100-річний вік.❗️ Здається, що тут такого? Розкопали, встановили, дописали в довідки нову цифру.🤷‍♂️

Але ні: саме в 1999 р. у Полтаві, паралельно цій події, відбулася величезна кількість фестивалей, будівництв, ремонтів, відкриттів. На певний час наше місто отримало піднесення як в культурному плані, так і в господарському.

❓ До чого це ми? 

Сьогодні ми презентуємо нове наповнення нашої бібліотеки https://www.codpa.org.ua/library, що представлено виданнями, присвяченими дослідженням давньої історії та археології Кременчука та Кременчуцької округи. ☝️ І саме в них розповідається про те, як археологами упродовж 2003-2019 рр., завдяки неодноразовим розкопкам, вдалося подавнити археологічний вік цього наддніпрянського міста.

🙃 Ну, можливо, Кременчуку і не 1100, але до ХІІ ст. його археологічний вік віднести точно можна! Сподіваюся натяк зрозуміли?😉

Ну а по суті – приємного читання книг з історії та археології Кременчука!🤓

П.С. І дякуємо О.Б.Супруненку та Полтавський краєзнавчий музей, адже видання і цього закладу тепер за спільною угодою з Центром будуть також висвітлюватися в нашій бібліотеці!

сер 04, 2020
9
1
min read