Віртуальні мандрівки Полтавщиною: підсумки проєкту в цифрах

Проєкт в цифрах об

#Віртуальні_мандрівки_Полтавщиною стартували, і наша команда може видихнути😌 Але тільки на хвильку, адже попереду втілення інших амбітних планів, наприклад подорожей у часі та просторі 👽

💪🧮А поки підбиваємо підсумки проєкту. І найкраще це показують цифри:
5⌛️ місяців роботи;
1 💻унікальний портал, розроблений за давньою мрією — https://map.codpa.org.ua/
260🏺 об'єктів на інтерактивний мапі, які варті вашого «вау!»;
5🏄‍♂ авторських туристичних маршрутів; таких ви ще не бачили;
2 - 3D-реконструкції давніх поховань, які зупиняють подих;
25🔮 панорамних сфер археопам'яток, щоб впізнати з висоти 🕊пташиного польоту.

Проєкт в цифрах

📲Ми не очікували, а проєкт класно «зайшов» у фейсбуці. Ми опублікували 6⃣8⃣ дописів: 11 відео🎞, 12 інфографік📊, 6 фотогалерей🖼, 6 туристичних карток🏞, 16 унікальних науково-публіцистичних описів📝!

Якщо судити за статистикою, вам дуууже сподобалося🌞 Ви залюбки реагували та поширювали археопости, а тому в середньому кожен наш допис побачили 5⃣8⃣0⃣0⃣ користувачів! Це більше, ніж ми очікували. Дякуємо за ваш час і увагу, прикуту до проєкту впродовж усіх 5 місяців.

🍁🍄У жовтні, попри активність грибників і політиків, 2⃣1⃣5⃣ тисяч людей у фейсбуці побачили наш допис хоч раз. Серед них і ви! Дякуємо за ваші лайки, коментарі, участь в археодопиті. 5 місяців ви тішили нас своєю цікавістю до проблем руйнування спадщини, позитивними відгуками про туристичні картки найцікавішими локаціями Полтавщини, посміхалися з наших мемів.

А головне, сподіваємося, — полюбили наш спільний культурний спадок і пишаєтеся ним.

🤗Проєкт з’явився завдяки допомозі Український культурний фонд і Zagoriy Foundation.

Дякуємо! Завдяки вам ми відчули підтримку та довели, що ідея кожного з нас може знайти однодумців і втілення, головне — йти за мрією.

📈За 5 років ми плануємо внести на нашу інтерактивну мапу всі 5000 об'єктів археогордості Полтавщини. Запрошуємо до участі! Далі — більше!

лис 10, 2020
32
1
min read