В останні дні весни до нас нарешті прилетіла довгоочікувана новина!
Привітайте нас з черговою перемогою в цьогорічному конкурсі грантових проєктів від
 Український культурний фонд.
Проєкт «Археопростір VeteranoReload» посів друге місце у рейтингу заявок програми Культура +, ЛОТ «Культура і ветерани» https://ucf.in.ua/…/5f8047c799325679ed004cc2/register… та реалізується вже цього року влітку-восени?

Творці проєкту – Полтавський “Легіон Свободи”Центр охорони та досліджень пам’яток археологіїPRO MISTOІсторико-культурний заповідник “Більськ”.

? Ідея цього проєкту – реінтеграція ветеранів російсько-української війни через їхню участь в створеній нами культурно-освітній резиденції шляхом культурно-просвітницьких заходів, заходів інтелектуального дозвілля, “артрефлексій” та археологічних практик у форматі діючої археологічної експедиції❕

?? У серпні на території археорезиденції в ІКЗ “Більськ” будуть розміщені дві групи ветеранів по 15 осіб одна за другою, ми долучимо їх до групових 10-и денних археологічних практик, які демонструватимуть ветеранам модель професійної діяльності в сфері культурної спадщини.

? У першій половині дня учасники резиденції будуть практикуватися разом із археологами, а у другій половині дня братимуть участь в культурно-освітній програмі, ?що забезпечить духовно-психологічну реабілітацію ветеранів через «артрефлексію» та імплементацію культурно-просвітницьких заходів – лекцій, майстеркласів, екскурсій, інтелектуальних занять тощо?.

?Додатковими продуктами проєкту стануть ? документальний фільм про перебування ветеранів у резиденції та ?артбук як психологічно-переосмислений референс її учасників, до створення якого вони долучать свої ідеї та концепції?.?