Бекстейдж (дослівно з англійської – «залаштунки») будь-якого цифрового продукту – тремтлива тема. ![🙃](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t26/1.5/16/1f643.png)
![🙃](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t26/1.5/16/1f643.png)
![🤷♀️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tfc/1.5/16/1f937_200d_2640.png)
![😎](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tdc/1.5/16/1f60e.png)
![😊](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td8/1.5/16/1f60a.png)
..Але з іншого боку, вже трохи кортить привідкрити вам завісу нашого творчого процесу
. Наразі робота кипить і над 3D-моделюванням (поки що фізики та пропорцій тіла нашої служниці культу – до речі, треба придумати їй ім’я).
Моделінг здійснюють наші партнери – творча майстерня «Архітектон» Виготовлення архітектурних макетів та моделей, 3D друк, що вже виконувала у 2020 році для Центру два унікальних тривимірних поховання – одне родове, а інше – воїнське, посилання на які продублюємо у коментарях, щоб нагадати вам, як вони виглядають,
а також про те, що наш Центр першим в Україні почав створювати інноваційні 3D-реконструкції стародавніх поховань для популяризації археологічних пам’яток, що дає можливість зануритися у багатовікові глибини історії та археології Полтавщини.
![🌪](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t53/1.5/16/1f32a.png)
![👌](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td4/1.5/16/1f44c.png)
![🤓](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc/1.5/16/1f913.png)
![🥳](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc6/1.5/16/1f973.png)
Передбачається, що нові 3D-реконструкції за якістю та роздільною здатністю будуть на рівень вище, а «пані шаманка» вже у серпні предстане перед нами у всій своїй красі в тому вигляді, який, як ми припускаємо, вона і мала в своєму буремному віщунському житті.