?Рік поступово завершується приємними новинами для Центру! Від міжнародного фонду ALIPH Foundation, який опікується культурною спадщиною в конфліктних зонах, ми нарешті отримали позитивне рішення про перемогу нашої заявки в одному з його конкурсів.

? Для Центру була виділена допомога на придбання обладнання для оцифрування і друку наукової та пам’яткоохоронної документації великого формату. А саме, на сканер А3, плоттер А0 та витратні матеріали для нього.

?На даний час наш Центр має великий архів історичної документації, картографічних матеріалів, мап, польових звітів, інших документів, які готуються як облікові картки на об’єкти та пам’ятки археології Полтавської області. ? Тому для нас було дуже важливо, зокрема в умовах повномасштабної війни, забезпечити збереження матеріалів, якими ми володіємо – історичної документації, що стосується археології та історії Полтавщини, та є підґрунтям для пам’яткоохоронної діяльності й активом для культурно-наукової роботи.

✊А при наявності плоттера наш Центр зможе ще й посильно допомагати Збройним Силам України, друкуючи топографічні матеріали у великих форматах.

??Від щирого серця дякуємо також Благодійному фонду «Шевченківський Гай», який зміг дуже якісно організувати супровід грантової допомоги і переживав за все разом з нами останні три місяці! ? Ми дуже тішимося, що українці тримаються разом у цей час!

Віримо у перемогу і дякуємо партнерам!