ЦОДПА
«Центр охорони та досліджень пам'яток археології» Полтавської обласної ради

Археологічний літопис Лівобережної України

ISBN: 966-7628-11-6
Рік: 2002
Бібліографічний опис:

Наукове видання

© Археологічний літопис Лівобережної України, число 1*2002
© Archaeological chronicle of the Left Bank of Ukraine scientific magazine no. 1*2002

Археологічний літопис Лівобережної України : Науковий журнал. — Полтава: Археологія, 2002. — № 1 (11). — 184 с.

Бібліографічна анотація:

В цьому номері були опубліковані матеріали регіональної наукової конференції, присвяченої 150-річчю від дня народження К. М. Скаржинської  (1852-1932) – видатної української меценатки, музейниці, видавця, благодійниці, фундатора першого приватного музею в Україні, що відбулася у Лубнах 12-13 березня 2002 року. Де прийняли участь науковці Полтавщини, Харківщини, Сумщини та Києва. Продовжено публікацію статей які присвячені тематиці 600-річчя битви на Ворсклі 1399 рік.

Серед археологічної тематики переважають статті які висвітлюють історію Полтавщини та Сумщини у ранньозалізний час (скіфський період) та слов’янської доби. Окремо в цьому номері виділено статті які стосуються археології та природничих дисциплін (палеоболтаніки, антропології тощо).

Автори:
,    ,    ,    ,    ,    ,    ,    ,    ,    ,    ,    ,    ,    ,    ,    ,    ,    ,    ,    ,    ,    ,    ,    ,    ,    ,    ,    ,    ,    ,    ,    ,    ,    ,    ,    ,    ,    ,    ,    ,    ,    ,    ,    ,    ,    ,    ,    ,    ,    ,    ,    ,    ,    ,    ,    ,    ,    ,    ,    ,    ,    ,    ,    ,    ,    ,    
Видавець:
Ім’я Користувача:
Альона Коверко