ЦОДПА
«Центр охорони та досліджень пам'яток археології» Полтавської обласної ради

Полтавський район: від давнини до сьогодення

ISBN: 978-966-372-790-?
Рік: 2021
Бібліографічний опис:

Наукове видання

© Автори статей і публікацій, 2021.
© Полтавська районна рада, 2021.
© ПКМ ім. Василя Кричевського, 2021.

Полтавський район: від давнини до сьогодення: збірник наукових праць (за матеріалами наукової конференції) / [ред. кол.: Бабенко Л. Л.; Вадімов В. М.; Кононенко М. М. (гол. ред. кол.) та ін.; Супруненко О. Б. (відп. ред.)]; ДКіТ Полтав. ОДА; Полтав. район. рада; ПКМ імені Василя Кричевського. – Полтава; Харків: ТОВ «Майдан», 2021. – 256 с.: іл., VIII кол. вкл.

Бібліографічна анотація:

У виданні містяться наукові статті та публікації з природознавства, археології, козацької, нової, новітньої історії найбільшого на Полтавщині Полтавського району, а також етнографії, діяльності музейних закладів та пам’яткоохоронництва. Переважна більшість із них підготовлена за матеріалами доповідей і повідомлень, виголошених на ювілейній науковій конференції 28 вересня 2021 р., присвяченій 100-річчю створення району.

Для краєзнавців, істориків, археологів, етнографів, співробітників музеїв, широкого загалу шанувальників полтавського краєзнавства, викладачів вишів та вчителів шкіл.

Автори:
,    ,    ,    ,    ,    ,    ,    ,    ,    ,    ,    ,    ,    ,    ,    ,    ,    ,    ,    ,    ,    ,    ,    ,    ,    ,    ,    ,    ,    ,    ,    ,    ,    ,    ,    ,    ,    ,    ,    ,    ,    ,    ,    ,    ,    ,    ,    ,    ,    ,    ,    
Видавець:
Ім’я Користувача:
Альона Коверко