ЦОДПА
«Центр охорони та досліджень пам'яток археології» Полтавської обласної ради

Старожитності Кременчука

ISBN: 966-7628-13-2
Рік: 2004
Бібліографічний опис:

Наукове видання

© Центр охорони та досліджень пам’яток археології управління культури Полтавської облдержадміністрації, Кременчуцький краєзнавчий музей, 2004.
© Супруненко О.Б., Кулатова І.М., Мироненко К.М., Кракало І.В., Тітков О.В., 2004.

Старожитності Кременчука: Археологічні пам’ятки території та округи міста / Супруненко О.Б., Кулатова І.М., Мироненко К.М., Кракало І.В., Тітков О.В. — Наук. та відп. редактор Супруненко О.Б. — Полтава-Кременчук: ВЦ «Археологія», ред. часопису «АVтограф», 2004. — 160, IV с.: іл. — (Інститут археології НАН України. Центр охорони та досліджень пам’яток археології управління культури Полтавської облдержадміністрації. Кременчуцький краєзнавчий музей).

Бібліографічна анотація:

У виданні охарактеризовані пам’ятки археології і численна група знахідок, виявлених на території міста Кременчук і Кременчуцького району Полтавської області.

Наводяться результати археологічних обстежень 2003 року в історичному центрі Кременчука, що дозволяють поставити питання про виникнення поселення на Кременчуцькій переправі ще за давньоруської доби.

Для археологів, істориків, краєзнавців, широкого кола читачів, які цікавляться проблемами найдавнішого етапу історії відомого міського центру на Дніпрі.

Автори:
Видавець:
Ім’я Користувача:
Альона Коверко