Дорогі друзі та прихильники нашої сторінки та проєкту “ViRтуальність_забутих_предків: імерсивний світ шаманського поховання катакомбної доби”. Ми прагнемо оцінити, як цей проєкт за 4,5 місяці своєї реалізації вплинув на нашу аудиторію.
Упродовж майже півроку Ви читали дописи на нашій сторінці, знайомилися з історію доби ранньої бронзи, відкривали для себе археологічні знахідки Гребінківського кургану, пізнавали духовний, матеріальний та соціальний світ наших пращурів-катакомбників і не тільки.
Наша комунікаційна кампанія була спрямована на те, щоби донести цю інформацію до громад на місцях, людей, що цікавляться історією та археологією.
Щиро просимо Вас заповнити цю анкету! Це дасть нам розуміння, чи вдалося нашому проєкту впродовж останнього часу змінити вашу обізнаність у напрямку знань про археологічну спадщину Полтавщини, історію бронзової доби, щодо розуміння значимості та необхідності збереження культурної спадщини у ваших громадах –  https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeT7YfO9kuQgzFy8W_VRzSSocWiyX3BE05EujzvO95b4QnhzA/viewform