ЦОДПА
«Центр охорони та досліджень пам'яток археології» Полтавської обласної ради

На землі Полтавській

ISBN: 966-95374-0-1
Рік: 1998
Бібліографічний опис:

Науково-популярне видання

© Супруненко О.Б., 1998.
© Оригінал-макет: ВЦ “Археологія” ЦОДПА, 1998.

Супруненко О.Б. На землі Полтавській: Пам’ятки археології Полтави та околиць / Відп. ред Толочко П.П. — Полтава: Археологія, 1998. — 160 с.: іл. — Серія «Пам’ятки археології Полтавщини». — Вип. 4. — Укр. м. — Рез. англ., рос. — (Національна Академія Наук України. Інститут археології. Управління культури Полтавської облдержадміністрації. Центр охорони та досліджень пам’яток археології).

Бібліографічна анотація:

З дня першої літописної згадки про Лтаву-Полтаву у «Повісті минулих літ» виповнюється 825 років. Але історія міста сягає глибин віків. Безперервний розвиток сучасного міського центру охоплює більше 1100 останніх років Науково-популярний нарис про пам’ятки найдавнішої історії на території та в околицях міста Полтави — одного з найстаріших давньоруських міст Дніпровського Лівобережжя.

У виданні наводиться огляд старожитностей в межах і околицях міста від доби пізнього палеоліту до XIV ст. Особлива увага приділяється археологічним пам’яткам, виявленим у ході охоронних досліджень полтавських археологів 1983–1997 років.

Для істориків, археологів, краєзнавців, викладачів вузів і шкіл, найширшого загалу шанувальників історії України та Полтавщини.

 

Автори:
Видавець:
Ім’я Користувача:
Альона Коверко