…Нема сечі терпіти ці пекельні борошна, або «…коли ви вже покажете хоча б щось» – саме так хочеться назвати сьогоднішню публікацію-тизер про нашу майбутню розробку – мандрівку до поховальної камери шаманського поховання у VR-окулярах (обережно, ненав’язливий спойлер!).

Осягнення майбутнього завжди захоплює своїми можливостями, які кортить спробувати будь-кому, хто хоч раз насолоджувався якісним ігровим процесом улюбленої комп’ютерної «гри-бродилки». А тепер уявіть – ви потрапляєте у світ, де реальність та віртуальність переплітаються, і де ви нарешті самі стаєте головним героєм своєї пригоди! І ця пригода відбувається у нашому маленькому імерсивному археологічному всесвіті!

Отже, ми запрошуємо вас на захоплюючий квест, де ви зможете дослідити шаманське поховання, і це буде справжня подорож у часі на понад 4000 років тому, де ви доторкнетесь до артефактів, що під землею пережили вирій століть. У нашому квесті ви відчуєте себе наче гравець у комп’ютерній грі, розкриваючи таємниці шаманського світу в 3D-експозиції оцифрованої поховальної камери.

Для нас же як розробників продукту це – справжня нагода познайомити аудиторію з катакомбною добою наших предків з точки зору отримання нею унікального досвіду – можливості задіяти шаманську атрибутику власноруч, пізнати сутність стародавніх предметів наяву, й отримати про них інформацію, підготовлену науковцями команди проєкту.

Усі знахідки, що супроводжували це шаманське поховання, передбачатимуть квестові активності для користувача в тому контексті, в якому вони «при житті» слугували нашим пращурам. Ви будете розгадувати загадки, розкривати таємниці «забутих предків» та знаходити артефакти, використовуючи їх за призначенням. Наприклад, здвигаючи вбік колесо, що закривало вхід у поховальну камеру, знімаючи тканину з кістяка, узявши у руки артефакти як то шаманський бубен, палицю-калаталку, намисто, шаманське шило та астрагали тощо, ба більше – задіюючи окремі предмети на собі (і поки що ми не розповідаємо усіх секретів).

Але найголовніше – ви зможете зустрітися з шаманко «при житті», й відчути неймовірну енергетику тих часів, але про це – також у майбутньому «спойлері».

В ілюстраціях – приклади, як орієнтовно будуть виглядати деякі предмети у катакомбі та саме поховання в нашій XR-розробці.

Тож приєднуйтесь до захоплюючої подорожі в археологічне минуле! Адже наша історія – на часі!

#запідтримкиУКФ #за_підтримки_УКФ #віртуальність_забутих_предків